Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Po registraci sleva 10%
-25%
Spearhead Ryuki 50S TAKUMI Yamame ANA4034
Spearhead Ryuki 50S TAKUMI Yamame ANA4034 Spearhead Ryuki 50S TAKUMI Yamame ANA4034

Spearhead Ryuki 50S TAKUMI Yamame ANA4034

Výprodej

399 Kč 299 Kč
Skladem na prodejně
Náš kód: 857

Popis zboží

Spearhead Ryuki 50S TAKUMI nový král pstruhových woblerů

Pokud znáte značku DUO pravděpodobně budete znát i woblery Spearhead. Naše legenda Spearhead 45S si získala mnoho srdcí českých a slovenských rybářů.  Není se čemu divit. Nejeden rybář mu vděčí za životního pstruha. Nic však není dokonalé a mírnější proudy nejsou pro 45tku zrovna ideální. Proto DUO vytvořilo model TAKUMI.

Jak můžete vidět na porovnání. Verze TAKUMI je nižší, ale širší než klasický spearhead. I přes velkou podobnost obou woblerů se každý chová jinak a je vhodný do jiných situací. Klasický Spearhead kraluje proudům. TAKUMI je naopak vhodný do mělčích nebo méně proudných úseků. Stejná váha 4g jako menší bratranec Spearhead 45S značí i mírně pomalejší rychlost klesání wobleru. To  usnadní Vaše první kroky, pokud se spearheady nebo obecně těžšími pstruhovými woblery nemáte mnoho zkušeností.

Slovo TAKUMI v japonštině znamená dosažení mistrovství ve svém oboru. ( trénink dané dovednosti více než 60 tisíc hodin). Vývoj TAKUMI tak lze přirovnat k broušení diamantu. Spearhead TAKUMI přebírá většinu skvělých vlastností klasického spearheadu a ještě je zdokonaluje.

Slovem TAKUMI jsme se řídili i při výběru barevné balety. Vybrali jsme naše nejúspěšnější barvy klasického spearheadu jakou jsou Natural Yamame, Full Chart Yamame  a Wakasagi. Doplnili je o nové barvy Blue Back RB II, Yvory Yamame OB a Yuo OB, aby paleta barev byla opravdu našlapaná!

Jak Sperhead TAKUMI vodit:

Verze Takumi se vodí velmi podobně jako klasická 45tka.  Nejúspěšnější je tak vedení klasickým pstruhových twitchem.  To v praxi znamená 2-4 krátké trhnutí prutu, doplněné jedním delším a pauza nebo pomalejší rovnoměrné přitahování. Takumi lze v mělkých vodách vést také klasickým “Steady Twitch”. Velmi individuální metoda, kdy wobler přitahujeme sérií krátkých trhnutí za stálého přitahování a občas jej zastavíte. Málo používaná technika, které se velmi osvědčila v roce 2020.

Spearhead TAKUMI tak snoubí brilantní japonské inženýrství a technika, ke které jsme přidali i naše osobní zkušenosti na Českých a Slovenských revírech.

Věrnostní slevy
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Garance vracení a výměny zboží do 14 dní od doručení