Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Po registraci sleva 10%
Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem
Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem

Deamons sklopná tyčová bójka 05 s RGBS led diodou (červená, zelená, modrá), sensorem a vypínačem

1 895 Kč

Cena po registraci: 1 706 Kč

Skladem na prodejně
Náš kód: D06503

Popis zboží

SKLOPNÁ TYČOVÁ BÓJKA DAEMONS 05- RGBS

s novou špičkovou LED elektronikou RGBS s možností volby barvy svícení – červená, zelená nebo modrá, stmívacím sensorem a vypínačem

Stavitelná sklopná tyčová bójka DAEMONS 05-RGBS pro označení lovného místa se zcela novou špičkovou vysocesvítící RGB LED elektronikou, která umožňuje volbu barvy jejího svícení mezi červenou, zelenou a modrou barvou. Bójka je osazena novými nerezavějícími spoji jednotlivých dílů, které zajišťují dlouhou životnost spojů bez poškození, rezivění apod. a je dodávána v kvalitním přepravním obalu a s originálně řešeným způsobem ukotvení.

RGBS LED elektronika obsahuje také stmívací sensor pro zvýšení výdrže baterií a vypínač. LED elektronika je vsazena do čirého plastového krytu, který maximálně zvyšuje svítivost samotné LED elektroniky.

výrobek DAEMONS, vyrobeno v České republice

Popis a parametry

Tělo bójky je vyrobeno z houževnatého materiálu ABS. Díky použití tohoto materiálu s nižší měrnou hmotností je bójka ve vodě daleko stabilnější a lépe plní svoji funkci. Základní délka bójky je 6 metrů.

Kompletní postup pro sestavení bójky a obsluhu LED elektroniky naleznete v návodu na použití, který je přiložen u každého druhu bójky (R, RS a RGBS).

Bójka DAEMONS 05 RGBS je pro noční lov vybavena zcela novou špičkovou svítící RGBS LED elektronikou s vysokou svítivostí, která je navíc zvýšena díky novému čirému krytu elektroniky, který ve tmě celý svítí. RGB LED elektronika umožňuje volbu barvy svícení mezi červenou, zelenou a modrou barvou díky novému čtyřpólovému přepínači. Volba jednotlivých barev se provádí přepínáním odpovídajících pákových spínačů ze spodní polohy OFF do vrchní polohy ON, kdy v pořadí z leva doprava má první spínač funkci ON – OFF, druhý spíná červenou, třetí zelenou a čtvrtý modrou barvu. Všechny spínače jsou na DPS plošném spoji pro lepší orientaci popsány (R - red - červená, G - green - zelená, B - blue - modrá). Díky dvěma těsnícím kroužkům nový kryt elektroniky zároveň stoprocentně zabraňuje průniku vody do tubusu. Model DAEMONS 05 RGBS je navíc vybaven také stmívacím sensorem a vypínačem, což maximálně prodlužuje dobu jejího svícení.

Napájení elektroniky je dvěma bateriemi typu „AAA”, které zajišťují výdrž baterií v provozu min. 250 hodin (záleží na typu použité baterie).

Pro lov bez použití elektroniky je na jejím tubusu umístěn také široký reflexní proužek, díky kterému je bójka na vodě vidět při nasvícení baterkou nebo jiným svítidlem.

Nové závitové spoje u bójky DAEMONS 05 mají mimo vysoké pevnosti jednu zásadní výhodu oproti jiným sklopným bójkám – všechny tyče bójky jsou stoprocentně vodotěsné vždy z obou stran tyčí, takže nemůže dojít k natečení vody do plastových trubek ani při použití ve velkých hloubkách.

Každý díl těla bójky DAEMONS 05 má nové závitové spoje pro snadné a pevné spojení jednotlivých dílů. Díly bójky spojujeme postupně sešroubováním potřebných délek dílů, kdy vždy začínáme dílem s kotvou a skončíme tak, aby spoj posledního dílu s elektronikou bójky vyčníval alespoň 10 cm nad hladinu, případně i výše tak, aby elektronika vždy vyčnívala nad případné větší vlny.

Součástí balení bójky DAEMONS 05 je také kvalitní stahovací síťový obal s karabinou na závaží pro zakotvení bójky, tzn. není potřeba nosit žádná těžká závaží. Jako zátěž můžeme použít oblázky, kamení, hrubší štěrk apod., které vložíme podle potřeby do kotvící síťky.

Maximální hloubka použití základní sestavy bójky je až 6,0m (jednotlivé díly v délkách 5x1m, 1x0,5m, 1x0,3m, 0,20m elektronika), pro větší hloubky je možnost dokoupení dalších metrových dílů v balení 2x1m.

Bójka je balena kvalitním přepravním textilním obalu.

K bójce lze dokoupit také novou LED elektroniku RGBS s vypínačem a stmívacím čidlem, která umožňuje volbu barvy svícení diody mezi červenou, zelenou a modrou barvou. Obě elektroniky RS i RGBS je možné použít jak v modelu bójka DAEMONS 05 R, tak i ve starších modelech bójek DAEMONS 03.

Věrnostní slevy
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Garance vracení a výměny zboží do 14 dní od doručení