!!!! UPOZORŇUJEME !!!! že od 3.4 do 14.4. máme zavřenou prodejnu - DOVOLENÁ!
Poslední objednávky odesíláme v pátek 31.3. !!! dále pak až 17.4.!!!

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Po registraci sleva 10%
Vibration 68 APEX AJA3055 Chart Gill Halo

Vibration 68 APEX AJA3055 Chart Gill Halo

439 Kč

Cena po registraci: 395 Kč

Skladem v eshopu

Popis zboží

Vibration 68 APEX - střední zlatá cesta mezi lipless woblery

Vibration 68 APEX uzavírá pomyslnou "svatou trojci" Vibrationů. Po fenomenálním úspěchu Vibrationu 68 G-Fix a následně i lehčí verzi Vibration 62 APEX přichází na scénu kombinace obou vibrationů. 68čka v sobě kombinuje přednosti obou verzí - rychlejší propad většího G-Fixu a tichost APEXu. Verze Vibration 68 APEX díky kombinaci vlastností obou verzí, lze použít ze břehu i z lodě a díky tichému provedení je vhodná i pro opatrné dravce a prochytaná místa, kde dokáže přinést další záběry, pokud jiné nástrahy selžou.

Klíčové vlastnosti Vibrationu 68 APEX: 

  • Střední váha - Vibration 68 APEX váží 14,3 gramů. Díky tomu nejlepší práci odvede v hloubkách přibližně 2-8 metrů. Lze ho tak použít ze břehu i z lodě.
  • Tichost – Verze APEX má pouze jedno centrální závaží. Klasická verze má hlavní pevnou zátěž v přední části, klasická verze má 13 tungstenových kuliček, které vydávají opravdu silnou zvukovou odezvu. To je velmi často klíčová vlastnost, díky netypickému zvuku. Trofejní dravci, a především pak okouni ,preferují ovšem často tiché nástrahy.
  • Ještě tenčí –  Díky pevné zátěži bylo možné vyrobit extrémně tenké tělo. To usnadňuje vedení v proudu a zvyšuje frekvenci vibrací. Těžiště wobleru bylo mírně posunuto dozadu, díky tomu wobler nepropadá tak vertikálně, což zpomaluje rychlost propadu. Dravec má tak více času zaútočit na nástrahu a to zvyšuje se procento proměněných záběrů.

Vibration 68 APEX je nejvšestrannější model z lipless série. Lze ho použít při mnoha situacích a zároveň si zachovává vysokou účinnost tohoto typu wobleru.

Věrnostní slevy
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Garance vracení a výměny zboží do 14 dní od doručení