Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Po registraci sleva 10%
Realis Boostar Wake 3,5´ Green Pumpkin Red Flake F018
Realis Boostar Wake 3,5´ Green Pumpkin Red Flake F018

Realis Boostar Wake 3,5´ Green Pumpkin Red Flake F018

249 Kč

Cena po registraci: 224 Kč

Skladem na prodejně
Náš kód: DBOS-127442

Popis zboží

Boostar Wake to je trojí akce, díky propacovanému tvaru a speciálně navrženému designu designu

Na trhu je nepřeberné množství gumových nástrah a tak vytvořit originální a účinnou nástrahu není lehký úkol. DUO šlo svou cestou a vytvořilo další geniální produkt, který má již na kontě mnoho trofejních dravců! Boostar Wake byl vytvořen s ohledy na chování a instinkty dravců a zároveň přizpůsoben mnoha technikám přívlače.

Tři typy pohybu v jedné nástraze

  1. Ploutvičky v první polovině nástrahy vytváří kývavý pohyb přední. To vytváří vibrace podobné pohybu zraněné rybky. Zároveň slouží jako stabilizátory při dopadu nástrahy na dno, kdy Boostar Wake vždy dosedne na dno vodorovně a nemá tendence se přetáčet.
  2. kloubový spoj ve střední části dává nástraze mnohonásobně lepší akci, která připomíná přirozený pohyb plavající rybky – podobný efekt mají i dělené woblery. Kloubu je zároveň dostatečně pevný, aby menší dravci netrhali zadní část nástrahy a tím ji znehodnotily.
  3. Kopýtkový ocásek je poslední díl skládačky této geniální gumové nástrahy. Pravděpodobně nejúčinnější tvar ocasu, který samozřejmě při návrhu boostaru nesměl chybět. Jeho agresivní vibrace nenechají chladným ani neaktivní dravce.

Další ingredience k dokonalosti Boostar Waku: Moře soli a olihňové aroma, které dráždí dravce, nikoliv nos Vaší ženy. O tom, jak důležitá a účinná je sůl v gumových nástrahách se napsalo už mnoho. Boostar Wake je solí doslova napěchovaný! stačí když silněji přejedete prstem po povrchu nástrahy a hned uvidíte zrnička soli. Boostary mají také jemné rybí aroma. Není tak výrazné jako u jiných nástrah, přesto si zachovává potřebnou intenzitu k zvýšení účinnosti nástrahy. Zároveň není tak silné, aby Vás žena vyhodila z domu, když necháte tašku s nástrahami v místnosti – neocenitelná vlastnost.

Jak Boostar Wake vodit: Boostar Wake lze vodit prakticky všemi způsoby. Záleží čistě na Vaší kreativitě. Většina týmu jej však používá třemi základními způsoby: Na klasickém jigu při lovu candátů. Klasické vedení na propad -1-4 rychlé otočky navijákem a nechat propadnout na dno. S offset háčkem při lovu v překážkách. Tvar je pro offsetový háček opravdu geniální a jeho nastražení je velmi snadné a díky drážkám i efektivní – nevázne a měkkost silikonu zvyšuje počet úspěšných záběrů. S čeburaškou získává boostar velmi agresivnější pohyb. Překvapivě při rychlejším stálém tažení sloupcem nebo u hladiny získáváte mimořádně účinnou zbraň na boleny v pozdějších měsících. Naopak s lehkou hlavičkou je geniální při letním lovu apatických okounů.

Věrnostní slevy
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Garance vracení a výměny zboží do 14 dní od doručení