Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Po registraci sleva 10%
Pracovní nabíjecí čelovka WH23R
Pracovní nabíjecí čelovka WH23R Pracovní nabíjecí čelovka WH23R Pracovní nabíjecí čelovka WH23R Pracovní nabíjecí čelovka WH23R Pracovní nabíjecí čelovka WH23R Pracovní nabíjecí čelovka WH23R Pracovní nabíjecí čelovka WH23R Pracovní nabíjecí čelovka WH23R Pracovní nabíjecí čelovka WH23R Pracovní nabíjecí čelovka WH23R

Pracovní nabíjecí čelovka WH23R

Max výdrž 150 hod, Napájení Interní akumulátor, USB dobíjení, Počet režimů 7, Vodotěsnost IP66 (prudký déšť), Barva světla Denní bílá (5500-6500 K), Světelný zdroj Lumileds Luxeon, Hmotnost 115 g, Značka Fenix, Kód zboží WH23R

1 799 Kč

Na tento produkt se nevztahuje sleva po registraci.

Skladem na prodejně
Náš kód: WH23R

Popis zboží

Max výdrž 150 hod, Napájení Interní akumulátor, USB dobíjení, Počet režimů 7, Vodotěsnost IP66 (prudký déšť), Barva světla Denní bílá (5500-6500 K), Světelný zdroj Lumileds Luxeon, Hmotnost 115 g, Značka Fenix, Kód zboží WH23R

Fenix WH23R je nabíjecí pracovní čelovka, která se vyznačuje vysokou odolností proti pádu, unikátní konstrukcí se dvěma reflektory a funkcí pro bezdotykové zapínání a vypínání. Dálkový reflektor vytváří mírně zaostřený světelný paprsek s dosvitem až 84 metrů a druhý reflektor má světelnou stopu velmi širokou a plynulou. Světelný tok každého reflektoru je až 300 lumenů a jejich světlo lze v turbo režimu zkombinovat do celkového výkonu 600 lumenů. Na boku čelovky je otočný ovladač, kterým lze volit čtyři polohy: vypnuto - dálkový reflektor - široký reflektor - turbo režim. V polohách širokého a dálkového reflektoru lze přepínat tři stupně výkonu tlačítkem, které je ukryté v otočném ovladači.

Nová funkce Gesture-sensing umožňuje vypínat a zapínat světlo mávnutím ruky ve vzdálenosti cca 10 centimetrů před čelovkou. Takže můžete mít při práci ruce od bláta, olejů a čehokoli a svítilna zůstane stále čistá. K napájení používá zabudovaný Li-pol akumulátor s kapacitou 2000 mAh, který se nabíjí se přes moderní USB-C konektor přímo v čelovce.

Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

 

 

Parametry pracovní čelovky Fenix WH23R

 • Jsou použity dvě výkonné LED Lumileds s životností až 50000 hodin.
 • Světelné funkce:
  • Turbo kombinovaný režim obou reflektorů: 600 lumenů (3,8 hodiny)
  • Dálkový reflektor: 300 lumenů (6,3 hodiny) -> 120 lumenů (9,5 hodiny) -> 30 lumenů (35,9 hodiny).
  • Široký reflektor: 300 lumenů (6,3 hodiny) -> 70 lumenů (15,5 hodiny) -> 5 lumenů (150 hodin).
 • Používá zabudovaný Lithium-polymerový akumulátor o kapacitě 2000 mAh/3,7V.
 • Nabíjení přes USB-C konektor na spodní straně svítilny.
 • Čtyřdílný Indikátor stavu nabití akumulátoru.
 • Dosvit při použití obou reflektorů až 100 metrů (1772 cd).
 • Unikátní bezdotykové vypínání a zapínání pomocí funkce Gesture-sensing (lze deaktivovat).
 • Otočný ovladač pohodlně ovladatelný i v rukavicích.
 • Rozměry 8,65 cm (šířka) x 4,5 cm (hloubka) x 4,37 cm (výška).
 • Váha 115 gramů (včetně akumulátoru).
 • Nárazuvzdorná pádům z výšky 2 metrů.
 • Vodotěsná dle standardu IP66.
 • Součástí balení je čelovka s popruhem a USB-C nabíjecí kabel.
 • Ke svítilně lze dále dokoupit například pouzdro APB-20USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

Ovládání

Čelovka se zapíná a vypíná otočným voličem na pravé straně. V první poloze je čelovka vypnutá, otočením do druhé polohy se zapne do módu dálkového reflektoru, otočením do třetí polohy se zapne do módu širokého reflektoru a otočením do čtvrté polohy se zapne kombinovaný turbo mód. Režimy výkonu v polohách dálkového a širokého reflektoru se cyklicky přepínají stisky tlačítka, které je na boku otočného voliče. Čelovka má paměť a vždy se zapne v posledně nastaveném režimu výkonu.

Podržením tlačítka po dobu 1,2 vteřiny se aktivují / deaktivují senzory pro bezdotykové ovládání Gesture-sensing. Pokud je funkce aktivní a čelovka je zapnuta otočným voličem, tak ji lze posléze vypínat a zapínat mávnutím ruky ve vzdálenosti cca 10 centimetrů před čelovkou. Zda je funkce Gesture-sensing aktivní indikuje modrá dioda na boku čelovky.

Nabíjení: zapojte do čelovky nabíjecí USB-C kabel a jeho druhý konec do USB konektoru počítače, síťového USB adaptéru nebo USB adaptéru do auta (nejsou součástí balení). K nabíjení lze případně použít i libovolnou nabíječku na mobilní telefon s USB-C konektorem. Během nabíjení se čtyři indikační diody na přední straně postupně rozsvěcí, po plném nabití všechny trvale svítí. Doba nabíjení plně vybitého akumulátoru trvá cca 1,5 hodiny. Použitý Li-pol akumulátor netrpí paměťovým efektem, takže lze čelovku kdykoliv dobíjet. Během nabíjení lze čelovku používat ale jen v nízkém režimu.

Upozornění

 • Nerozebírejte sami zapečetěnou části, poruší se tím záruka.
 • Pokud čelovka bliká, nepřepíná na vyšší režimy výkonu či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:
  • Akumulátor je téměř vybitý – nabijte jej.

Záruka

Záruka dva roky.

Věrnostní slevy
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Garance vracení a výměny zboží do 14 dní od doručení