!!!! UPOZORŇUJEME !!!! že od 3.4 do 14.4. máme zavřenou prodejnu - DOVOLENÁ!
Poslední objednávky odesíláme v pátek 31.3. !!! dále pak až 17.4.!!!

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Po registraci sleva 10%
Spinnerbait MZ RNNR L MZD-01 21 g

Spinnerbait MZ RNNR L MZD-01 21 g

329 Kč

Cena po registraci: 296 Kč

Skladem na prodejně

Popis zboží

Spinnerbait RNNR od NAYS - promyšlený do nejmenšího detailu

Spinnerbaity jsou určeny především pro lov v zarostlých místech, kde díky svému tvaru prakticky neváznou. Velmi dobrých výsledků, ale dosahují i v "bezvázkových" místech. Hodí se především pro lov okounů a štik. Spinnerbait RNNR pracuje na dvou úrovních. Nejprve lístek v horní části dravce zaujme a přiláká. Ten následně útočí na spodní část, kde je háček a Skirt (silikonové třásně) a případně trailer (připevněná gumová nástraha). 

Spinnerbait RNNR od NAYS má několik zásadních vylepšení:

1) Zavrtávací trn - u jiných spinnerbaitů se připevňují trailery (gumové nástrahy) přímo na háček. To snižuje životnost gum, protože se rychleji roztrhají díky přímému kontaktu s dravčí tlamou. Ještě zásadnější je větší ztrátovost ryb, protože gumová nástraha zasahuje až do obloučku háčku.

2) 2 listy - větší velikost L má na horním raménku hned dva listy vrbového typu (Willow). Nástraha má ve vodě větší siluetu a vysílá více optických i tlakových signálů. Lze jej tak úspěšně použít v hlubších vodách.

3) Oči - Velké a výrazné oči jsou základ každé nástrahy. Jsou tzv. ,,target point" - tedy bod, na který dravci útočí. NAYS použil největší možné oči vzhledem k zachování tvaru.

4) Gumové stopery - v balení naleznete 6 ks stopperů, které se připevňují do zahnutí pro karabiniu. Díky tomu karabinka neklouže po ramínkách spinnerbaitu a zároveň si spinnerbait zachovává pružnost pro bezpečnější zdolávání a nižší ztrátovost ryb, díky přímějšímu úhlu mezi šňůrou a háčkem.

Věrnostní slevy
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Garance vracení a výměny zboží do 14 dní od doručení