!!!! UPOZORŇUJEME !!!! že od 3.4 do 14.4. máme zavřenou prodejnu - DOVOLENÁ!
Poslední objednávky odesíláme v pátek 31.3. !!! dále pak až 17.4.!!!

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Po registraci sleva 10%
Pencil 85 ADA3093 Prism Smelt

Pencil 85 ADA3093 Prism Smelt

429 Kč

Cena po registraci: 386 Kč

Skladem v eshopu

Popis zboží

Pencil 85 v univerzální velikosti pro každodenní použití

Realis Pencil 85 je jeden z nejuniverzálnějších woblerů v nabídce DUO. Lov s pencily a hladinovými woblery obecně je zábavný – kdo by nemiloval útoky na hladinovky?! Pencil 85 díky několika vychytávkám přináší těch dechberoucích útoku přece jen o trochu víc. Speciální systém ozvučení Double knock, univerzální délka 85 mm, vysoká váhá pro dlouhé náhozy a osvědčené barvy. To je kombinace, která zklame opravdu málokdy.

Double knock rattle systém. Tento systém je zcela originální a dělá tak z Pencilu 85 skvělý wobler. Hlavní zátěž v podobě velké kuličky je napevno usazena v zadní části wobleru, nikoliv jeho středu. Díky tomu při zastavení zaujme woblery téměř vertikální polohu. Dravec tak „vidí“ a útočí na větší část wobleru, což zvyšuje pravděpodobnost proměněného záběru. Usazení zátěže do zadní části navíc zásadně prodlužuje délku a zvyšuje přesnost náhozů. Druhá pohyblivá kulička se pohybuje také především v zadní části wobleru. Větší velikost kuliček vydává velmi silný zvukový signál.

Jak vodit Realis Pencil 85:

Styl „walk the dog“

Pencilová osvědčená klasika. Vedení spočívá v neustálém poškubávání špičkou prutu v délce 10-20 cm. U této techniky je důležité zachování stejné délky trhnutí v kombinaci s neustálím namotáváním. Vyžaduje to trochu cviku, ale výsledky rozhodně stojí za to!

Styl ,, slow walk the dog “

Pokud cílíte na velké opatrné ryby, doporučujeme vedení více zpomalit, kdy mezi jednotlivými trhnutími necháte pauzu klidně 2-3 sekundy. Zároveň se lehce prodlouží délka trhnutí na přibližně 25-30 cm . Toto vedení se mimořádně osvědčilo při lovu štik a tloušťů.

Věrnostní slevy
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Garance vracení a výměny zboží do 14 dní od doručení