!!!UPOZORNĚNÍ !!!- Od 26.5. do 4.6. prodejna uzavřena a v tomto období bohužel pozastaveno i odesílání objednávek. Objednávky odesíláme opět od pondělí 5.6.2023

Děkujeme za pochopení VHfishing.

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Po registraci sleva 10%
doprava zdarma
Intensity 620 Feeder Reel

Intensity 620 Feeder Reel

4 625 Kč

Cena po registraci: 4 163 Kč

Skladem v eshopu

Popis zboží

Navijáky Intensity Feeder Reels byly vytvořeny za jediným účelem, a to pro daleké náhozy. Tyto navijáky byly konstruovány za pomocí Lee Kerryho, který strávil nespočet hodin jejich testování a vyvíjení do dokonalosti. Nyní jsme si jisti, že tyto navijáky byly vyladěny do maxima, a to nejen pro tento způsob lovu.

Tato série navijáků obsahuje řadu technických vychytávek, jako je Powerdrive, CNC hliníkové cívky, kompaktní tělo a worm drive systém. Jako vlajková loď navijáků, obsahuje SDS (Speed Drug System) brzdy, dovolující rychle a jemně reagovat při zdolávání velkých ryb.

Každý model má velkou mělkou cívku, která dovoluje vlasci nebo šňůře rychlé odvíjení při náhozu. Obě dodávané cívky v balení také obsahují dva klipy, což pomáhá při lovu na více vzdáleností najednou. Překlapěč je vyroben z 3mm hliníkového drátu, což budí dojem robustnosti, ale především dodává odolnost nejen při lovu, ale také při převozu.

Po nespočtu hodin testování jsme se rozhodli vybavit tyto navijáky jednoduchou pevnou kličkou z hliníku, jež dovoluje silové navíjení velkých krmítek i z těch největších vzdáleností bez námahy.

Převodový poměr:  4.6:1

Hmotnost:  418g

Počet ložisek: 8 kuličkových

Kapacita cívky 0.26mm/150m

Návin 86cm/otočení kličkou

Vlastnosti:

- Náhradní hliníková cívka
- Dva klipy na cívce
- Jednoduchá klička s příjemným gumovým madlem
- 3mm hliníkový překlapěč
- SDS speed drag systém
- Powerdrive

Věrnostní slevy
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč
Garance vracení a výměny zboží do 14 dní od doručení